New Page 1

.

Сайт "Моя Славута"

.

Моя Славута

Объявление

Приветствуем Вас на форуме "Моя Славута"! Будем рады всем участникам!
* * *
Услуги по компьютерной диагностике инжекторных Таврий, Славут, Сенсов в Кременчуге! узнать подробности

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя Славута » Сайт "Моя Славута" » Де купити корм для собак?


Де купити корм для собак?

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Всім привіт. Минулого літа моїй доньці подарували таксу. Все б добре, але в неї чомусь виникли проблеми з травленням. Знаю, що є спеціальні корми для собак із чутливим травлення. А де їх краще купити, гадки не маю. Порадьте, куди мені звернутися?

Отредактировано Лесная (2023-03-19 22:07:16)

0

2

Вітаю. У нас є собака породи мопс. Корм для неї ми купуємо завжди в одному перевіреному зоомагазині, де завжди є великий вибір. Якщо вам цікаво, пишіть. Із задоволенням вам допоможу.

0

3

Було б непогано, щоб ви мені підказали куди краще звернутися. Я в таких справах не сильна, тому звернулася сюди з проханням, щоб мені порадили де можна купити такий корм. Де ви купуєте?

Отредактировано Лесная (2023-03-19 22:09:47)

0

4

Раджу вам відвідати зоомагазин MasterZoo. Я купую корм для собак тут https://masterzoo.ua/ua/catalog/sobaki/korm-dlya-sobak/  це надійний інтернет-магазин, де завжди широкий асортимент товарів для тварин за прийнятними цінами. Враховуючи, що у вашої такси проблеми із травленням, я б вам порадив купити сухий корм для дорослих собак дрібних порід із чутливим травленням Pro Plan Adult Small & Mini Sensitive Digestion. Він розроблений професійними ветеринарами та дієтологами. У ньому багато різних вітамінів, які допомагають перетравлювати їжу. Переходьте на сайт магазину та робіть свій вибір. В наявності беліч різних кормів.

https://masterzoo.ua/content/images/39/400x400l85nn0/suxoy-korm-dlja-vzroslyx-sobak-melkix-porod-pro-plan-adult-small-mini-7-kg-kurica-52967135480996.webp

Отредактировано silver4 (2023-03-19 22:14:58)

0


Вы здесь » Моя Славута » Сайт "Моя Славута" » Де купити корм для собак?


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно