New Page 1

.

Сайт "Моя Славута"

.

Моя Славута

Объявление

Приветствуем Вас на форуме "Моя Славута"! Будем рады всем участникам!
* * *
Услуги по компьютерной диагностике инжекторных Таврий, Славут, Сенсов в Кременчуге! узнать подробности

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя Славута » Общий форум » Коробка передач


Коробка передач

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

Пробег авто 260 тисяч км.Появились странные звуки на 1.2.3 инода ина четвертой передаче-будто ведро с гайками !!!Говорят надо смотреть коробку передач.Кто подскажет как ее снять в гаражных условиях на яме.?

0

2

Сашко написал(а):

Пробег авто 260 тисяч км.Появились странные звуки на 1.2.3 инода ина четвертой передаче-будто ведро с гайками !!!Говорят надо смотреть коробку передач.Кто подскажет как ее снять в гаражных условиях на яме.?

Я вже знімав на Таврії два рази. Це в мене батя (71 рік) так їздить. Знімав, правда, без ями, в гаражі. Спочатку послабив гайки передніх коліс, потім піддомкратив передок машини і поставив на підставки. Колеса зняв. Весь передок висить. За допомогою квадратного ключа відкрутив нижню пробку коробки передач і злив масло в обрізану каністру. Потім відкрутив по дві гайки кожної шаровох опори, там де вони кріпляться до ричагів і повитягував болти. Взявся однією рукою за барабан до якого кріпиться колесо, а другою за піввісь і легеньго витягнув піввісь з коробки передач на себе. Буває, що не пускає рульова тяга, то треба повернути руль до упора в одну, або іншу сторону. Витягнувши одну піввісь на її місце, треба в коробку вставити або кусок труби, по діаметру приблизно як діаметр полуосі, або кусок палки. Довжина не має великого значення, головне, щоб коли витягнеш другу піввісь, можна було цю палку чи трубу пропхати наскрізь через коробку і, чим небудь привязати, щоб вона не вилетілм з коробки, ну і щоб не була дуже довга, а то буде мішати. Вільні кінці полуосей я підвязував, щоб не мішали і не вимазувались. Тепер, якщо на ямі, то треба під мотором покласти достатньо грубу але не широку дошку, на яку поставити домкрат і чуть-чуть підняти мотор. Домкрат я ставив ближче до коробки передач.  До коробки знизу прикручені дві тяги, які треба відкрутити від коробки і вони будуть просто висіти  Знизу на 4 болтах кріпиться до кузова лижа (два спереді, два ззаді) їх треба відкрутити. Потім треба відкрутити болти, якими скріплені лижа, мотор і коробка. Як їх всі відкрутити, лижу можна зняти. Зверху треба зняти трос зчеплення, трос спідометра і відкрутити ще два чи три болти, якими прикручена коробка до мотора. На одному з болтів є провід маси. Я ще відкручував стартер, але не знаю чи обовязково. Коли всі болти відкручені, коробка повинна хитатись відносно мотора. Тоді треба потягнути коробку і коли вона почне виходити, дивитись чи не впирає в лонжерон. Якщо впирає в лонжерон, домкрат треба опускати по-трохи, щоб можна було витягнути коробку, але не більше, щоб не пошкодити подушки мотора. Це все. Робота тяжка, ні в якому разі не варто її робити самому. Бажано, щоб хтось допомагав.  Ще згадав, треба відлючити від коробки провода від датчика заднього ходу, ну добре подивитись чи що не мішає, перед тим як знімати коробку передач.

Отредактировано Petrowicz (2009-08-27 20:02:39)

+3

3

Petrowicz! Дякую за детальний опис процесу! Гадаю, багатьом славутянам стане в нагоді!

+1

4

Велике спасибі. Petrowicz!!! На днях загітую котрогось із синів і будемо пробувати зняти! Для адміна-поставте +для Petrowicz. Дякую!!!!

0

5

Всім здоров,ячка в будьякий час доби!!!З допомогою одного з синів зняв коробку по інструкціі Petrowicz.Це зайняло 2 години.Відвезли до спеца-ремонт -5 годин(заміна підшипників вторинного валу-300грн за роботу+80грн-за запчастини)На слідуючий деньза 2 години поставили і поіхали !!!!!!!Немає нічого складного.Залишилося навчитися ремонтувати коробку!!!

0

6

Скажыте пожалуста кто что думает у миня славута пробег 16500км зимой выбрался за город включаю пяту а рычаг туда нелезит, приехал на сто ани сказали что ето кулиса ничево страшного, а делать нам некогда приежаь попоже. Приехал я сиводня пасматрели сказали поламалась коропка, надо знемать и на  ремонт. Уменя вопрос может за такой побег кончится коробка?

0

7

Может быть все. Нельзя дать диагноз не видя пациента....

0

8

В прошлом году ехали на море первый раз на нашей славе.Пятую передачу я включал со второго-третьего раза , не мог попасть.А уже на обратном пути она притёрлась и включалась как молодая с первого раза. пробег 36000

0

9

Скажыте хто знае где в полтавський обл ремонтирують КПП (машыну пригоню хоть в китай)

0

10

позвони по этим номерам и поговори Юра(0666303870) Саша(0505042107) Саша(0667047726) желаю удачи  :flag:

0

11

Спасибо за помощ. Разобрали коропку, оказалось на заводи гайку штока на пятою и заднюю просто забыли накернить из за етого он провирнулся и недавал вкльчать пятою.

0

12

после того как проедешь 10-20 км по жаре кулиса становится очень тугой ,особенно в нейтралке.а утром на холодную прямо сказка.что делать?

0

13

И такое бывает...

0


Вы здесь » Моя Славута » Общий форум » Коробка передач


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно