New Page 1

.

Сайт "Моя Славута"

.

Моя Славута

Объявление

Приветствуем Вас на форуме "Моя Славута"! Будем рады всем участникам!
* * *
Услуги по компьютерной диагностике инжекторных Таврий, Славут, Сенсов в Кременчуге! узнать подробности

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя Славута » Бла-бла-бла » Про інвестування


Про інвестування

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Хочу підняти тему інвестування. Ви колись інвестували свої гроші? Що таке волатильність на біржі та як вона впливає на інвесторів?

0

2

silver4 написал(а):

Хочу підняти тему інвестування. Ви колись інвестували свої гроші? Що таке волатильність на біржі та як вона впливає на інвесторів?

Привіт! Інвестування - цікава тема. Щодо волатильності на біржі, це коливання цін на фондовому ринку, які можуть бути досить значними в короткі періоди часу. Це може створити великі можливості для отримання прибутку, але також і великі ризики для інвесторів. Детальніше про волатильність та її вплив на інвесторів можна дізнатися за посиланням: https://numfin.com/uk/articles/what-is- … k-exchange. Ви коли-небудь вивчали ринок перед тим, як інвестувати свої гроші?

0

3

Звичайно, інвестування - важливий аспект фінансового планування. Мій інвестиційний досвід об'єднує акції, облігації та криптовалюту. Волатильність на біржі – ключовий фактор, що впливає на рішення інвесторів. Давайте обговоримо цю тему на форумі star fin та обміняємося поглядами та стратегіями інвестування.

0


Вы здесь » Моя Славута » Бла-бла-бла » Про інвестування


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно