New Page 1

.

Сайт "Моя Славута"

.

Моя Славута

Объявление

Приветствуем Вас на форуме "Моя Славута"! Будем рады всем участникам!
* * *
Услуги по компьютерной диагностике инжекторных Таврий, Славут, Сенсов в Кременчуге! узнать подробности

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Моя Славута » Сайт "Моя Славута" » Роумінг


Роумінг

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Навіть у подорожах хочеться залишатися на зв'язку зі своїми друзями та рідними, порадьте будь ласка компанії, які надають найвигідніший роумінг?

0

2

Обовʼязково зверніть увагу на наявність додаткових послуг, які надає оператор у роумінгу. Наприклад, можливість використання мобільного інтернету, роумінгу даних, послуги SMS та дзвінків.

0

3

Привіт! Саме повернулася з чудової поїздки по Туреччині, і не могу не поділитися враженнями. Однією з найприємніших речей під час подорожі була можливість використовувати свій мобільний телефон без будь-яких обмежень завдяки умовам роумінгу від Київстар https://kyivstar.ua/roaming тут можете дізнатися для себе. Вони просто неперевершені! Це дозволило мені легко зв'язуватися з рідними і друзями, ділитися фотографіями та відео з морського узбережжя та навіть користуватися картами для навігації. Рекомендую Київстар усім, хто планує подорожувати, тому що це найвигідніші умови на ринку мобільного зв'язку!

0


Вы здесь » Моя Славута » Сайт "Моя Славута" » Роумінг


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно